Güvenli Hayat

Güvenli Hayat Alarm Takip Merkezi, Biges'in 5188 sayılı Özel Güvenlik Yasası'na tabi, Alarm Takip, Değerlendirme ve Raporlama Hizmetleri veren hizmet birimidir.  

 

Türkiye'nin en seçkin güvenlik firmalarının müşterilerinin alarm sistemlerine düşen sinyalleri, sektörün gelişmiş olduğu ülkelerdeki standartlara ve T.C. Emniyet Müdürlüğü talimatlarına göre 7/24 izleyerek, değerlendirme, yönlendirme ve raporlama hizmetlerini veren Güvenli Hayat'ın en öncelikli misyonu; izleme hizmeti verdiği abonelerinin alarm sistemlerinin hatasız çalışmasını ve alarm sinyallerinin doğru bir şekilde izleme operatörlerine aktarılmasını sağlamaktır.  

 

Ayrıca zaman içerisinde kendi bünyesinde vermek için geliştirdiği "Araç, kişi, eşya" takip gibi mobil hizmetler ile genişleterek bugün itibari ile hizmet çeşitliliği en yüksek gözlem merkezlerinden biri olmayı başarmıştır. Biges kurum kültürü ile Alarm izleme ve raporlama hizmetlerinde hizmet veren ve 2007 Şubat ayında yeni bir çok teknolojik yatırıma girerek altyapısını kuvvetlendiren Güvenli Hayat Alarm Takip Merkezi, daha güvenli bir hayat için çalışmalarına hız kesmeden devam edecektir.