Honeywell

DÜNYA MARKASI HONEYWELL,

Honeywell çağımızın en önemli sorunları arasında yer alan temiz enerji üretimi ve enerji verimliliği, emniyet ve güvenlik, küresel rekabet ve verimlilik artışı gibi konulara çözüm geliştiren ve Fortune 100 listesinde yer alan global bir teknoloji şirketidir. Tüm dünyada görev yapan 22000 mühendis ve bilim insanını da kapsayan yaklaşık 132000 çalışanımızın önceliği yaptığımız her işte yüksek performansa, kaliteye, katma değere ve yenilikçi teknolojiye odaklanmaktır.  

 

Honeywell Otomasyon ve Kontrol Çözümleri verimliliği ve karlılığı artırırken, insanları, binaları ve tesisleri korumakta, konforu artırmakta ve çevrenin daha az kirlenmesini sağlamaktadır.  

Otomatik kontrol sayesinde insanlar evlerinde ve iş yerlerinde daha konforlu bir yaşam sürebilmekte, binaların işletme giderleri azalmakta ve endüstriyel tesisler daha kaliteli ürünleri daha düşük maliyetlerle üretebilmektedir.  


Bununla birlikte endüstri şu anda iç güvenlik piyasasında bireylerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla genişlemektedir. Bu ihtiyaçlar insanların ve çocuklarının güvende olmasını ve zarar görmekten kaçınmalarını istemeleri için bir temeldir.