Pinetron

CCTV çözümlerinde parolası "High Definition Picture Quality" (yüksek görüntü kalitesi) olan Pinetron, estetik, kalite ve performans kriterlerini ürünlerinde buluşturması ve bunu kolay kurulum ve kullanım fonksiyonları ile desteklemesi sistemlerin Türkiye'de de tüm dünyada olduğu gibi çok yüksek kullanım kapasitesine ulaşmasını sağladı.  

 

DVR sistemlerinde dokunmatik ve ekonomik yeni seriler sunan Pinetron gelişmiş merkezi kontrol yazılımı ve mobil uygulamaları ile her ölçekte sistem çözümlerine olanak tanımaktadır. Pinetron markasını Türkiye pazarına 2007 yılından bu yana sunan BiGES, 3 yılda markayı Dünya'da en çok kullanılan 3 ülke arasına girmesini sağlayarak en değerli partnerlere verilen Platinum Partner ödülünü kazandı. Kısa zamanda yakalanan bu başarı Pinetron ile Biges arasında yapılan stratejik iş anlaşmaları ile ortaklaşa yürütülen bazı projelerinde start almasını sağladı.  

 

Bu projelerden markayı en hızlı şekilde destekleyecek sertifikasyon programını tamamlamış bayi kanalı ile satışa sunulan CCTV ürün portfoyü tamamlandı. Yine bilindik Pinetron çizgilerini taşıyan ve sadece yüksek çözünürlük çözümler sunan Box, Dome, IR, Speed dome kameralar ve aksesuarları farklı ve estetik dizayn ve performanslar ile CCTV projelerinde kalitenin artmasına katkı sağlayacak ve projeleri destekleyecek.  

 

Türkçe yazılım, kurulum ve kullanım klavuzları ile beraber DVR cihazlar 2 yıl CCTV kameraları 3 yıl Sanayi Bakanlığı Garanti Belgelesi ile beraber satılmaktadır.