Vguard

Dijital görüntüleme, kayıt, transfer sistemleri ve güvenlik kameraları üzerine geniş ürün portföyüne sahiptir. Türkiye' deki analogdan dijital sisteme geçiş sürecinde VGuard ürünleri etkin bir rol oynamış, böylece 10.000' lerce referans ve geniş bir güvenlik ağı oluşmuştur. 2001 yılından beri Türkiye pazarında başarılı bir şekilde distrübütörlüğünü yürüttüğümüz VGuard PCI sistemler, kendine özgü işlemcisi ile dünyada güvenlik sektörü için geliştirilen ilk sıkıştırma teknolojisine sahip sistemlerdir.  

 

Yüksek görüntü kalitesi, uzun süreli kayıt, görüntü transferindeki başarı, ses kayıt özellikleri, stabil çalışma karekteristliği, Türkçe yazılım ve üstün BİGES Garantisi ile sektöre sunulmaya devam eden VGuard ürünleri hala en çok tercih edilen sistem olma özelliğini devam ettiriyor. Standart, dome , Day/Night, IR, yüksek çözünürlük ve özel proje güvenlik kameraları ile kalitesini ve marka bilinirliğini perçinleyen VGuard, sektör profesyonellerinin tercih halini almıştır.  

 

VGuard DVR kartlarda haklı olarak edindiği "Tak servisi unut!" parolasını güvenlik kameralarında da sürdürebilmek amacıyla Türkiye' de yaşanan servis ihtiyaçlarını en aza indirecek Ekstra Koruma Devresi' ni geliştirmiş ve yine Türkiye' de bir ilk olarak "N SERİSİ" kameraları pazara sunmuştur. N Serisi ile birlikte sizlere Sanayi bakanlığının belirlemiş olduğu garanti kapsamlarına ek olarak kullanım ve montaj hatalarından kaynaklanan voltaj arızalarını da garanti kapsamına alarak MAKSİMUM GARANTİ hizmetini sunuyor.  

 

VGuard kartlar ve VGuardcam güvenlik kameraları Sanayi Bakanlığı Garanti Belgesi ile satışa sunulmakta ve tüm "N SERİSİ" güvenlik kameraları "MAKSİMUM GARANTİ KARTI" ile orijinal kutularında kullanım ve kurulum klavuzları ile sizlere sunulmaktadır.